۱۴۰۳ شنبه ۲۳ تير
A+
A-
مدیرعامل آبفا استان البرز:
لوله گذاری فاضلاب کوچه های باقی مانده در حصارک بالا انجام شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از تحقق مطالبات مردمی و رفع مشکل دفع بهداشتی فاضلاب در محدوده حصارک بالا کرج خبر داد.

حمیدرضا نامداری با اشاره به پیگیری و درخواست ساکنان کوچه های طالقانی و ولیعصر(عج) حصارک بالا در خصوص اجرای شبکه و نصب انشعابات فاضلاب بیان کرد: با توجه به موقعیت مکانی و شرایط جغرافیایی و محیطی خاص در محدوده فوق از جمله عرض کم معابر و مشکلات موجود در مسیر پروژه ، اجرای عملیات حفاری در سنوات گذشته متوقف بوده است.

وی افزود: با توجه به برنامه ریزی شرکت آبفا البرز در خصوص جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب و پیگیری مکرر ساکنان منطقه جهت رفع مشکل مذکور، موضوع در دستور کار ویژه حوزه معاونت بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت قرار گرفته و طی اقدامات فنی، عملیاتی شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز در ادامه تصریح کرد: پروژه فوق در قالب اجرای 140 متر لوله گذاری و نصب 15 فقره انشعاب فاضلاب، علیرغم محدودیت های موجود محیطی اجرا شد.

وی خاطر نشان کرد: ساکنان خیابان های مذکور می توانند به منظور نصب و بهره برداری همزمان انشعاب فاضلاب ، به امور آبفا رجایی شهر مراجعه و در این خصوص اقدام نمایند.

نامداری در خاتمه با اشاره به شتاب اجرای پروژه های آب و فاضلاب در سطح استان البرز تصریح کرد: در حال حاضر یک هزار و 300 کیلومتر شبکه جمع آوری و خطوط انتقال فاضلاب در سطح منطقه اجرا گردیده که بیش از 35 کیلومتر آن از سال 1402 تاکنون محقق شده است.

تاریخ:
1403/04/13
تعداد بازدید:
57
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal