۱۳۹۸ يکشنبه ۴ اسفند
A+
A-
مشاور وزیر نیرو تأکید کرد :
صرفه جویی در مصرف آب و برق یک وظیفه دینی است
مشاور وزیر و مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو در خطبه های پیش از نماز جمعه این هفته کرج بر موضوع صرفه جویی در مصرف آب و برق تأکید کرد.

مشاور وزیر و مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو در خطبه های پیش از نماز جمعه این هفته کرج بر موضوع صرفه جویی در مصرف آب و برق تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفای شهری البرز ، حجت الاسلام و المسلمین یزدان پرست در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته کرج با اعلام اینکه در جامعه مدنی که بر پایه ارزشهای دینی بنا شده ، نباید شاهد اسراف باشیم گفت : خداوند همه چیز را برای انسان آفریده و همه چیز را برای انسان قرار داده ، سعادت ، کرامت ، خلیفه خدا و اشرف مخلوقات و او گل سرسبد آفرینش است.

وی افزود : در حالی که خداوند می فرماید ، ای انسان همه چیز را برای تو آفریدم و تو را برای خودم خلق کردم ، انسان چگونه از این نعمتها استفاده می کند و باید چگونه استفاده و بهره برداری کند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود بیان داشت : استغفار ، نزولات آسمانی را افزون می کند ، اموال و فرزندان را افزایش می بخشد و منابع انسانی شما را تأمین می کند. باغهای پر برکت در سایه استغفار و در سایه پاک شدن از آلودگی بدست می آید.

حجت الاسلام و المسلمین یزدان پرست با انتقاد از رفتار برخی انسانها بیان داشت : چرا برخی از خدا نمی ترسند و برای خدا عظمت قایل نیستند. گاهی در اثر غفلت از نعمتهای الهی بهره کافی و مناسب را نمی بریم و به موقع استفاده نمی کنیم.

وی با اشاره به آیات قرآنی که : ((اسراف کنندگان با شیاطین برادرند)) ، افزود : مقام معظم رهبری فرمودند : ما مسرف ترین مردم جهان هستیم. چرا ما از نعمتهای الهی استفاده درست نمی کنیم. چرا میزان مصرف آب تهرانی ها دو برابر مصرف جهانی است.

به گزارش روابط عمومی آبفای البرز مهندس رضایی فر مدیرعامل آبفای البرز و رئیس شورای هماهنگی و انسجام بخشی صنعت آب و برق استان و سایر مدیران عامل این صنعت در البرز هم در این مراسم حضور داشتند.

در حاشیه این مراسم و در محوطه مصلی کرج ، روابط عمومی های شرکت آبفای شهری و توزیع نیروی برق با برپایی غرفه و ایستگاه های پذیرایی با شربت و بروشور و پوستر و اقلام تبلیغاتی پذیرای نمازگزاران بودند.

تاریخ:
1397/05/07
تعداد بازدید:
96
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal